— ROUTE 66 - REVISITED —

Jedna jízda nestačí. Proto se nejen motorkáři vydávají na "matku cest" znovu a prožívají svůj sen.

Celovečerní "road movie" Route 66 Revisited! je druhý v pořadí trilogie filmů na téma Route 66. Je společným dílem režiséra Tomáše Zindlera (majitele 3creation) a producenta Zdeňka Juráska. Premiéra byla na podzim roku 2014 ve vybraných kinech, následovalo mnoho repríz po celé ČR a SR. Film také vyšel na DVD v nákladu 10.000 kusů, vysílaly jej stanice ČT2 a STV2 v mnoha reprízách. 


Plná verze filmu je ke shlédnutí v archivu České televize, klikněte na odkaz:


Každý, kdo někdy projel nejslavnější silnici světa, je ochoten odpřisáhnout, že se dříve nebo později na Route 66 rozhodně vrátí. Stručně řečeno - jedna jízda nestačí.
Americká šestašedesátka má svoje nepopsatelné kouzlo, kterým už takto očarovala miliony lidí z celého světa. Lidi nejrůznějších profesí, odlišného sociálního a společenského postavení, barev a vyznání. Jaký je tedy důvod tohoto zvláštního fenoménu? Je to touha znovu prožít báječné dny "on the road", opět potkat fantastické lidi na staré šestašedesátce, objevovat nové věci a místa, na která poprvé nezbyl čas? Anebo si jednoduše užít spoustu zábavy během putování přes Ameriku? Všechny uvedené důvody jsou stoprocentně pravdivé a platné.
Proto se čeští a slovenští motoristé vydávají znovu dobýt Route 66. Vyzbrojeni předchozími zkušenostmi si chtějí ověřit, zda je "hlavní ulice Ameriky" stále taková, jakou si ji uchovali ve své paměti.