— ROUTE 66 - MAINSTREET U.S.A. —


Celovečerní film Route 66 - Mainstreet U.S.A. je společným dílem režiséra Tomáše Zindlera (majitele 3creation) a producenta Zdeňka Juráska. Premiéra byla na podzim roku 2010 ve vybraných kinech, následovalo mnoho repríz po celé ČR a SR. Film také vyšel na DVD v nákladu 10.000 kusů, vysílaly jej stanice ČT2, STV2 a Moldavská státní televize v mnoha reprízách.

AMERICKÉ OHLASY NA FILM ROUTE 66 - MAINSTREET U.S.A.

Pro naše přátele na Route 66 jsme nechali vyrobit speciální "americkou" verzi našeho filmu Route 66 - Mainstreet U.S.A. České a slovenské dialogy jsme opatřili anglickými titulky, aby se i za oceánem dověděli, co jsme tím vším chtěli vlastně říci.
V minulých dnech k nám dorazily první reakce. Jsou všechny moc milé, z čehož máme opravdu velkou radost a moc za ně děkujeme. Zde jsou některé z nich:

DAVID KNUDSON, ŘEDITEL CELOAMERICKÉ NATIONAL HISTORIC ROUTE 66 FEDERATION

Tak jsem si konečně našel čas a klid pro pozorné shlédnutí vašeho filmu. Úplně jsem si ho zamiloval!!! Je to v mnoha ohledech ten nejlepší film o Route 66, protože v něm ukazujete nejen místa na hlavní ulici Ameriky, ale také vaše lidi. Mnozí z nich jsou na Route 66 poprvé a většinou mají jen mlhavou představu o tom, co mohou očekávat. Mluví o tom velmi upřímně. Někteří měli zpočátku dokonce určité pochybnosti, ale jak čas plynul, jejich pocity byly lepší a lepší. A na molu v Santa Monice pak už jen zářili nadšením. Skvělá práce! Myslím si, že film by mohl mít úspěch i v U.S.A.

BOB RUSSELL, STAROSTA MĚSTA PONTIAC

Díky za vaše DVD s filmem Route 66 - Mainstreet USA. Vzpomínám na vaši loňskou návštěvu v Pontiacu a jsem šťasten, že teď toto video mám. Film se mi moc líbil a už se nemohu dočkat, až jej ukážu ostatním.

RICH HENRY, MAJITEL HENRY'S RABBIT RANCH

Jsem v úžasu nad profesionalitou vašeho filmu a především nad způsobem, jakým jste celý příběh dali dohromady. Můžete být velmi hrdi na to, co jste vytvořili, nemluvě o tom, jaký přínos pro propagaci Route66 toto dílo má. Jaký skvělý dokument!!! Udělám vše, co bude v mých silách, abych o tomto filmu informoval ostatní, včetně médií. Těším se na vaši další návštěvu v květnu!

JIM RORIE, BLUESMAN

Film jsem si pustil a musím upřímně říci, že jde o vynikající produkci. Prosím, vyřiď mé blahopřání celému tvůrčímu týmu. Děkuji, že jsem mohl být součástí tohoto filmu.

FRANK KOCEVAR, HISTORIC SELIGMAN SUNDRIES

Díky za video. Bylo to skvělé, působivé, zajímavé a důležité pro celou Route 66. Jsem hrdý na to, že jsem součástí tohoto díla. Vždy se moc těším na příjezd vaší výpravy, protože setkávání s nadšenými a zapálenými lidmi je velkou odměnou pro nás, kteří na Route 66 žijeme a pracujeme. Ještě jednou díky za film a těším se na setkání v květnu. Informace o filmu Route 66 - Mainstreet U.S.A. rád zveřejním v našem bulletinu.

MARTY AND GERI BILECKI, AKTIVISTÉ ROUTE 66 V ILLINOIS

Dnes jsme se opět dívali na vaše DVD. Bylo to skvělé, vaše "parta" odvedla výbornou práci. Naše dcera Mary Ellen a vnučka Emily s námi film sledovaly a i ony byly nadšeny.

JAN AND DEAN KEELEY, FANOUŠCI ROUTE 66 Z ILLINOIS

Díky moc za video natočené loni na jaře na Rt. 66. Super! Naše velké uznání celému týmu. Dean byl překvapený, kolik toho ve filmu namluvil :-). Uvidíme se v květnu a doufáme, že budete mít mnohem lepší počasí než minule.